ETTEVÕTTEST

AAMPALK FIN OÜ põhitegevuseks on palkmajade projekteerimine, tootmine ja püstitus.

Pakume oma klientidele maju põhimõttel, et kõik kliendi soovid on teostatavad. Seetõttu on meie toodete valikus nii traditsiooniline käsitööpalk kui ka kaasaegne masinatoodang.

Üldjuhul on inimeste nägemused oma tulevasest kodust niivõrd erinevad, et kahte ühesugust maja on raske leida. Seetõttu üritamegi olla nii paindlikud kui võimalik ning koostöös kliendiga leida parimad võimalikud lahendused.

Juba algusaastatel alustasime oma toodangu ekspordiga ning tänaseks on meil edasimüüjad Taanis, Norras ja Hispaanias, kuid oleme palkmaju edukalt eksportinud ka näiteks Soome, Saksamaale ja Prantsusmaale.

Erilahendustega keerulistes projektides teeme koostööd Palmatin OÜ-ga, kes suudab tehniliselt teostada eritöötlusi. Huvi korral rohkem infot siit

Oleme teadvustanud, et kogu palkmaja valmistamise protsess kuni võtmete üleandmiseni on edukas vaid juhul kui sellele eelneb põhjalik ja võimalikult detailne projekteerimine ning tööjooniste koostamine. Seetõttu kasutame selleks spetsiaalseid arvutiprogramme.