TOOTED

Seinakonstruktsioonid

Meie seinakonstruktsioonide valikust saate endale sobiva lahenduse kas siis palkseinte või puitelement seinte seast. Kõik meie tooted on valmistatud kvaliteetseimast ja täpse töötlusastmega materjalidest.

Seinapalgid – traditsiooniline ja ehe moodus maja ehitamiseks. Lisaks on palkseintega võimalik luua ka väga modernseid ja avara planeeringuga lahendusi, kus on tagatud tõeline palkmaja õhkkond, seinad „hingavad“ ning on piisavalt paksud, et ka Põhjamaade karmidel talvedel meeldivat ja hubast sisekliimat pakkuda.

Massiivpuidust seinad

Massiivpuidust seinad on naturaalsest, taastuvast puitmaterjalist valmistatud seinadetailid. Selline materjal loob hubase ja äärmiselt meeldiva sisekliima.

Liimpuidust seinad

Liimpuidust seinakonstruktsioon on võrreldes massiivpuiduga stabiilsem, tekib vähem kuivamisest tulenevaid lõhesid. Liimpuit võimaldab kasutada suurema ristlõikega seinakonstruktsioone.

Elementseinad

Elementmajad on tänapäevane lahendus kiirelt ja kontrollitud tingimustes valmistatud konstruktsioonidest maja ehitamiseks.

Muud puitmaterjalid

Maja täielikuks komplekteerimiseks läheb vaja erineva ristlõike ja viimistlusega sae- ning höövelmaterjale. Vastavalt maja tüübile ja kliendi soovidele leiame parimad lahendused. Allolevalt jooniselt saab mõningase ülevaate palkmaja puitmaterjalidest.

Muud puitmaterjalid

Lisasoojustamine

Soovi korral võib seina soojapidavuse tõstmiseks kasutada lisasoojustust. Sellisel juhul paigaldatakse palkseina siseküljele soojustusmaterjali kiht. Selle paksuseks võib olla näiteks 50, 100 või 150 mm. Siseviimistluses võib kasutada erinevaid voodrilaudu või kipsplaati. Soovitame Eesti tingimustes aastaringseks elamiseks kasutada lisasoojustust: ümarpalk: Ø 180 mm ja väiksema läbimõõduga palgi puhul, kantpalk: 113 mm paksuse ja õhema palgi puhul.

Lisasoojustamine